بازرگانی برنج

یکی از مهم ترین عـوامـل شکل دهنده الگوی غذایی هر جامعه مجموعه عادات و فرهنگ غذایی آن جامعه است. ایرانیان مردمی خوش ذائقه و دارای تنوع غذایی بسیار بالا هستند و سنت خوردن، از ماندگارترین میراث های فرهنگ و تمدن ایرانیان است لذا تجارت مواد غذایی شامل برنج و غلات، روغن و شکر و مواد پروتئینی در ایران پررونق تر از سایرتجارت ها گردیده و حتی خدمات حاشیه ای صنایع وتجارت مواد غذایی هم انعکاس بیشتری داده شده است.

برنج از مهمترین محصول غذایی مورد نیاز مردم ایران بشمار می آید. سرانه مصرف برنج در کشورما ۴۰ کیلوگرم اعلام شده که با جمعیت میانگین حدود ۸۰میلیونی کشور مصرف ما درسال ۲/۳میلیون تن می باشدکه علاوه بر تولید داخلی نیاز به واردات برنج از خارج نیز محسوس می باشد.

برنج در ایران علاوه بر مصرف خانگی در بخش های زیر ممکن است مورد استفاده قرار گیرد:

   •   دانشگاه ها

   •   رستوران ها

   •   هتل ها

   •   کترینگ ها

   •   آشپزخانه های مرکزی

   •   ارگان های دولتی

   •   شرکت های خصوصی

   •   و …

  مدیران این شرکت از مشاورین این صنعت ودرهمکاری با شرکت های معتبر کشور با برندهای شناخته شده اعم از محسن، طبیعت، همه روزه، طوبی طلایی، آوازه، جشنواره و… بوده اند و شناخت کاملی از انواع برنج ایرانی و نیز خارجی رادر تجربیات خود دارند و با راه اندازی بازرگانی این بخش درصدد ارائه کیفیتی مطلوب می باشند.
  متاسفانه مصرف کنندگان برنج با حداقل شناخت از برنج خریداری شده و با هزینه گزاف به امید مصرف با کیفیت به “فروشندگان” این بخش اعتماد می کنند و در انتظار یک تجربه خرید خوب می مانند.

  برنج قابل ارائه ما صرفا از نوع درجه یک و باکیفیت می باشد و خریداران اطمینان خاطر داشته باشند ضمن خرید منصف با مشاوره ما هم بهره مند گردند.

  حوزه بازرگانی برنج این شرکت در دو بخش:

  برنج ایرانی (صرفا برنج طارم منطقه فریدونکنارو حومه در استان مازندران)

  تهیه شالی از بهترین شالیزارهای منطقه فریدونکنار و حومه وتبدیل به برنج مرغوب با استفاده از ماشین آلات مدرن خط تولید در معتبرترین کارخانجات تولیدی آن منطقه، هماهنگی و تولید وت امین حداقل ۵۰تن روزانه با بسته بندی متفاوت با سفارش خریداران.

  و برنج خارجی (صرفا” هندی درجه یک با آنالیز بالای ۷۰درصد خلوص ۱۱۲۱)

  در تناز بالا وبصورت عمده از بهترین و خوشنام ترین برنج هندی موجود داخل کشور قابل عرضه و همکاری می باشد.

  ************************

  ضمن دعوت به همکاری تاجران/بنکداران/واسطه های اقتصادی و سرمایه گذاران محترم و نیز خریداران مراکز مصرف از طریق فرم زیر در تماس خواهیم بود.

  جهت ارتباط و همکاری با ما کافیست فرم ذیل را تکمیل فرمایید تا در اولین فرصت حضورتان تماس برقرار نماییم.