بازرگانی روغن

روغن ها و چربی های خوراکی به دو گروه حیوانی و گیاهی تقسیم می شوند. روغن گیاهی یا روغن نباتی شامل روغن محصولاتی نظیر دانه آفتابگردان، سویا، پنبه دانه، زیتون، کنجد، گلرنگ، کلزا، پالم و … است. در حال حاضر بیش از ۹۰ درصد میزان مصرف روغن نباتی کشور وابسته به واردات است. میزان نیاز سالانه کشور به روغن یک میلیون و ۴۰۰ هزارتن است. سرانه مصرف روغن خوراکی در کشور از ۲۰ کیلو نیز فراتر رفته است، این درحالی است که سرانه مصرف روغن در جهان حدود ۱۲ کیلو است.

با توجه به موارد فوق موجودی روغن خام و تولیدات سالم دو عنصر بسیار مهم در تجارت روغن بوده که مد نظر مدیران این شرکت می باشد.

همکاری با کارخانجات روغنکشی معتبر و ارائه محصولات روغن مورد اطمینان ومعتبر در کشور جزو اهمیات تجارت این حوزه در شرکت افضل تجارت می باشد.

در حال حاضر متاسفانه با مشکلات ارز دولتی در تخصیص روغن های خوراکی تامین کالا با نرخ مناسب و تجارت سالم در کشور سخت گردیده و انشالله با آزاد سازی نرخ ارز واردات روغن و رقابت پذیری کارخانجات امید به بهبود تجارت این بخش را داریم.

همکاری با شرکت روغن کشی خرمشهر با برندهای خوشنام ورامین، اتکا، گل بانو در زمره تجارت عمده وکلان این شرکت در راستای اهداف آتی از افتخارات این شرکت خواهد بود.

طبقه بندی روغن های قابل همکاری با تاجران/بنکداران/ سرمایه گذاران اقتصادی بشرح ذیل می باشد:

*روغن های خام فله ای

*روغن های خوراکی تصفیه شده شامل کلزا، سویا، مخصوص سرخ کردنی، آفتابگردان و مایع مخلوط

*روغن های خوراکی خاص (لوکس) شامل زیتون، کنجد، ذرت

ضمنا این شرکت در زمینه خوراک دام وطیور (کنجاله –جو وذرت دامی) با توجه به جمعیت حدود ۵۰۰میلیون قطعه ای طیور و ۱۰میلیون راس دام در ایران نیاز این جمعیت به خوراک، بازاریابی را ایجاد کرده که حضور در آن را از اقدامات آتی شرکت مد نظر قرار داده است.

************************

ضمن دعوت به همکاری تاجران/بنکداران/ واسطه های اقتصادی و سرمایه گذاران محترم و نیز خریداران مراکز مصرف جهت ارتباط با ما فرم زیر را تکمیل نمایید.

جهت ارتباط و همکاری با ما کافیست فرم ذیل را تکمیل فرمایید تا در اولین فرصت حضورتان تماس برقرار نماییم.