خدمات بخش عمومی کسب و کار

خدمات بخش عمومی کسب وکار

شرکت افضل تجارت ایرانیان ضمن تجربیات ۲۰ ساله مدیران خود و همکاران برون سازمانی آمادگی خود را در زمینه هرگونه خدمات بشرح ذیل اعلام می نماید:

  • ارائه فروش محصولات در سطح عمده وکلان و ایجاد نمایندگی
  • کلینیک تخصصی راه اندازی کسب و کار و سازمان فروش

جهت شروع هر فعالیت اقتصادی و راه اندازی کسب و کار و ایجاد شرکت و حتی راه اندازی دپارتمان فروش خود می توانید با پیشنهادات و همکاری ما در مشاوره و ارائه انواع خدمات مربوطه همراه شوید. عارضه یابی فعالیت تجاری و مهندسی مجدد و احیای شرکت از تجربیات کارشناسان خبره این شرکت می باشد. این شرکت با داشتن تیم های تخصصی در هر بخش آمادگی هرگونه همکاری با شما را دارد.

  • خدمات مالی و حساب رسی و مشاوره مالیاتی

قبول کلیه خدمات مالی شامل حسابداری مکانیزه از ابتدا تا اظهار نامه مالیاتی و مشاوره تخصصی امور حسابرسی و مالیاتی توسط تیم تخصصی و کادری مجرب.

  • خدمات شبکه حمل ونقل داخلی و ترخیص کالا

گروه تخصصی خدمات ترخیص کالا و امور کمرگی با ارتباطات و تجربه چندین ساله در این بخش در بهترین زمان مناسب از جمله خدمات خوب این شرکت می باشد. ضمنا با توجه به سطح گسترش ارتباطات داخل کشور از خدمات حمل و نقل و ترانزیت کالا نیز می‌توانید بهره مند شوید.

  • مشاوره تخصصی بازرگانی/بازاریابی

ارائه انواع مشاوره تخصصی بخصوص خدمات بازارسازی محصولات و مشاوره فروش، مهندسی فروش، تبلیغات و برند سازی و غیره حتی بصورت نوبه ای در بازه زمانی کوتاه، اعلام همکاری این شرکت می باشد.

  • همکاری با فعالین اقتصادی با طرح بازاریابی مشترک 

جهت ارتباط و همکاری با ما کافیست فرم ذیل را تکمیل فرمایید تا در اولین فرصت حضورتان تماس برقرار نماییم.