درباره ما

درباره هلدینگ افضل تجارت

سابقه درخشان و تجربه تخصصی ۲۰ ساله مدیران شرکت افضل تجارت ایرانیان در همکاری با سازمان های دولتی وشرکت های معتبر داخل کشور و نیز ارتباط خوب آنها در حوزه بین الملل، تصمیم بر آن داشته که با تشکیل شرکت های تخصصی در قالب هلدینگ و ایجاد و راه اندازی سایت مورد نظر اهداف زیر را در ماموریت سازمانی خود بگنجانند:

۱- ارائه و فروش محصولات و مواد اولیه آن در سطح عمده و کلان در حوزه صنف و صنعت (مشتریان بنکداری ها، رستوران و هتل ها، قنادی ها و کارگاه های تولیدی، کارخانجات بزرگ تولیدی) و مراکز مصرف سازمان ها، فروشگاه های زنجیره ای.

۲- راه اندازی شبکه مجازی بازارگاه فعالین بازار(حرفه دلالی مجاز و حق العمل کارها) و ایجاد بستر مناسب برای تعاملات خرید و فروش تامین کنندگان و واسطه‌ها.

۳- ارائه سبد کالای مصرفی خانوار ها (استان تهران) با طرح حراجی دوره ای.

۴- ارائه خدمات مشاوره ای مطمین در بخش های تخصصی بازرگانی، بازاریابی، صنعت حمل و نقل و امور گمرکی (شامل راه اندازی کسب و کارهای نوین-احیای مجدد شرکت-تامین کالا داخل و خارج-پیشبرد فروش-پیمانسپاری فروش محصولات و ایجاد مشتریان-ترخیص کالا و امور گمرکی و حمل و نقل).

۵- واردات و صادرات کالاهای اساسی.

۶- همکاری با کارخانجات تولیدی برتر کشور و عرضه کالا در حجم کلان شامل برنج، شکر، روغن و شوینده و… .

در حال حاضر این شرکت ضمن ایجاد مراتب بالا، با داشتن مدیران موفق که بعنوان مشاورین امین و شناخته شده در برخی از سازمان ها و شرکت های معتبر نیز همکاری دارند، مهمترین سرمایه خود محسوب میداند و با کسب “اعتبار” در بازار برترین امتیاز خود را مد نظر قرار داده است.

“استعانت از خدای متعال، روزی حلال، کسب و کار قانونی و آزاد، روابط عمومی و ارتباط موثر، اطمینا خاطر و کسب اعتبار بالایی در بین مشتریان و تامین کنندگان، کیفیت برتر ارائه خدمات پاسخگویی سریع”
سر لوحه کار مان می باشد.

شرکت افضل تجارت

شرکت آوید تجارت جم

شرکت آریا تجارت اکسیر

الماس سفید خاورمیانه

هلدینگ افضل تجارت ایرانیان

اعلام آمادگی همکاری شرکت افضل تجارت

تجربه در تجارت

متخصصان برتر

تضمین بهترین کیفیت

جوایز صنعت

اعلام آمادگی همکاری هلدینگ افضل تجارت ایرانیان

همکاران ما

شرکت قند پانیذفام اتکا
White sugar cubes on concrete background,top view
شرکت شکرافشان تهران
background of sugar cubes
شرکت مینو
Print
کارخانجات قند بیستون
164594714
شرکت قند پارس
afzaltejarat.net
شرکت قند فسا
afzaltejarat.net
کارخانه قند کرج
afzaltejarat.net
کارخانه قند شیروان
قند
کارخانه قند فریمان
قند+شکر
کارخانه قند ارومیه
afzaltejarat.net