بازرگانی و خدمات

شکر خام فله

شکر خام وارداتی برزیلی یا هندی جهت مصارف فرآوری کارخانجات تولید شکر وهمچنین مصارف زنبورداران کشور.

برنج هندی دانه بلند ۱۱۲۱

برنج هندی مورد نظر از واریته های برنج ۱۱۲۱ و سوگاندا ترکیب شده و بخاطر خلوص درجه یک آن ،خوشپخت می باشد. برنج هندی ۱۱۲۱ در برندهای مختلف حسب درجه خلوص آن نام گذاری وقیمت گذاری شده است.

قند فله

محصول قند در انواع قند کله و قند شکسته تولیدی بهترین کارخانجات قند کشور در اوزان مختلف بفروش میرسد. این محصولات به سفارش خریداران محترم در انواع مختلف بسته بندی وارائه می گردد.

برنج پر محصول شیرودی

برنج یکی از اقلام مصرفی هر خانوار ایرانی است. کاشت برنج در نقاط مختلف ایران و به ویژه در شمال کشور امکان پذیر است.

ملاس و تفاله چغندر فله

در کارخانه‌های ایران از ملاس برای تهیه الکل، سرکه و علوفه دام استفاده می‌شود. تفاله چغندرقند به دو صورت خشک و آبدار در خوراک دام مورد استفاده قرار می گیرد. این دو محصول بصورت فله ای و تناژ از مبداء کارخانجات شکر بفروش میرسد.

روغن خوراکی

روغن های مصارف خانوار و خوراکی در انواع و احجام مختلف شامل روغن سرخ کردنی،روغن مایع مخلوط،روغن مایع افتابگردان،روغن جامد گیاهی،روغن مایع ذرت وکنجد،روغن زیتون با احجام ۸۱۰ گرمی تا ۵کیلویی.

خدمات

شبکه ارتباطی عمده فروشی

راه‌اندازی شبکه مجازی بازارگاه فعالین بازار (حرفه دلالی مجاز و حق العمل کارها) و ایجاد بستر مناسب برای تعاملات خرید و فروش تامین کنندگان و واسطه‌ها

صادرات و واردات کالای اساسی

واردات کالاهای اساسی و بازاریابی صادرات محصول به کشورهای همسایه و حوزه CIS

همکاران

واردات کالاهای اساسی و بازاریابی صادرات محصول به کشورهای همسایه وحوزه CIS

درخواست مشاوره و همکاری

اگر می‌خواهید که با مشاوران ما در ارتباط باشید و یا درخواست همکاری دارید، لطفا فرم زیر را تکمیل کرده تا با شما تماس حاصل نماییم.